Ürün Avantajları
 • Karışım ve ambalajlamaya bağlı olarak kendi ağırlığının %300’üne kadar emebilir
  Testler, nemin emilmesi için 100 gram silis jeli yerine yalnızca 10 gram Super Dry nem gidericisinin yeterli olacağını kanıtlamaktadır. Super Dry nem gidericisinin emme oranı, yaygın nem gidericilerine oranla 8-15 kat daha fazladır.
 • Nem jele dönüşür, sızıntı olmaz
  Etken içerik maddeleri kalsiyum klorür ve jelleştirici polimerler, nemi emerken jele dönüştürür ve her türlü sızıntı olasılığını ortadan kaldırır
 • Nem, Super Dry tarafından emildikten sonra buharlaşıp çevreye dönemez
  Super Dry, nemi emer ve meydana gelen karışımı tersine çevrilemez kimyasal tepkime yoluyla jele dönüştürür.
 • -5 ℃ - 90 arası geniş uygulama ısısı aralığı
  Super Dry nem gidericileri, etkin içerik maddeleri ile dünya genelinde hemen hemen her türlü deniz ortamında kullanılabilir.
 • Zehirleyici değildir ve Dimetilformamit içermez
  Super Dry, tek kullanımlıktır ve kalsiyum klorür ve çevreye karşı güvenli polimerler ve ambalajlama kullanır ve bunların bütün ulusal ithalat standartlarına uygun olmasını temin eder.
 • Patentli tasarım ve çeşitli sertifikalar
  Super Dry patentli tasarımlar pratik, uygun ve güvenlidir. ISO 9001 ve ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonlarını geçtik ve RoHS, REACH, ECO vs. sertifikalarını aldık.
Referanslar
 • Hakkımızda
  Super Dry ,2000 yılında singapur'daki merkez ofisinde kurulmuştur. Günümüze kadar, dünya genelinde 40 'dan fazla ofis açtık.Super Dry , Çin , Endonezya , Hindistan ve Tayland 'da bulunan 4 fabrikada imalat yapmaktadır. Shenzen, Çin'deki fabrikada AR&GE merkezi bulunmaktadır. Nem gidericileri ve nem hasarını önleme çözümleri konusunda dünyanın önde gelen tedarikçisi olarak, Super Dry ürünleri dünyanın önemli imalat endüstrilerinde deniz taşımacılığı sırasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Super Dry, 2000 yılında imalat, deniz taşımacılığı ve ölçüm alanında deneyimli profesyoneller tarafından kuruldu. Super Dry, dünya genelinde 4 fabrika, 1 Ar&Ge Merkezi ve 40 ofise sahiptir. Shenzen’deki Ar&Ge Merkezimiz, ürünlerimizin mümkün olan en güvenli ve etkili halde bulunmasını sağlamak için çok yönlü bir teçhizat ve test teknolojisi yelpazesi kullanmaktadır.

  Dünya genelindeki taşımaları sırasında Super Dry koruması almış olan ürünlerin sayısı neredeyse sınırsızdır; bunların arasında mobilya, giysiler, ayakkabılar, çantalar, el işi ürünleri, elektrikli eşyalar, oyuncaklar, makineler, otomobil parçaları, metaller, metal ürünleri, tarım ürünleri, tıbbi ilaçlar vs. yer almaktadır. Super Dry, nem hasarını ortadan kaldırmak için süren mücadelede müşterilerimiz için yalnızca nem gidericiler tedarik ederek değil aynı zamanda imalat, depolama ve sevkiyat süreçlerinde mallarının kalitesini olumsuz yönde etkileyebilecek bütün yönleri değerlendirerek en etkin ve maliyet etkili çözümleri sağlamayı hedefler.