Ürün Avantajları
 • Karışım ve ambalajlamaya bağlı olarak kendi ağırlığının %300’üne kadar emebilir
  Testler, nemin emilmesi için 100 gram silis jeli yerine yalnızca 10 gram Super Dry nem gidericisinin yeterli olacağını kanıtlamaktadır. Super Dry nem gidericisinin emme oranı, yaygın nem gidericilerine oranla 8-15 kat daha fazladır.
 • Nem jele dönüşür, sızıntı olmaz
  Etken içerik maddeleri kalsiyum klorür ve jelleştirici polimerler, nemi emerken jele dönüştürür ve her türlü sızıntı olasılığını ortadan kaldırır
 • Nem, Super Dry tarafından emildikten sonra buharlaşıp çevreye dönemez
  Super Dry, nemi emer ve meydana gelen karışımı tersine çevrilemez kimyasal tepkime yoluyla jele dönüştürür.
 • -5 ℃ - 90 arası geniş uygulama ısısı aralığı
  Super Dry nem gidericileri, etkin içerik maddeleri ile dünya genelinde hemen hemen her türlü deniz ortamında kullanılabilir.
 • Zehirleyici değildir ve Dimetilformamit içermez
  Super Dry, tek kullanımlıktır ve kalsiyum klorür ve çevreye karşı güvenli polimerler ve ambalajlama kullanır ve bunların bütün ulusal ithalat standartlarına uygun olmasını temin eder.
 • Patentli tasarım ve çeşitli sertifikalar
  Super Dry patentli tasarımlar pratik, uygun ve güvenlidir. ISO 9001 ve ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonlarını geçtik ve RoHS, REACH, ECO vs. sertifikalarını aldık.
Referanslar
 • Nem Giderici Nedir ?
  Nem Giderici Nedir ?
   
  Nem giderici, havadan nemi emebilen, dolayısıyla kontrollü bir ortamda nem oranını azaltan ve malları nem hasarına karşı koruyan  bir ürün veya malzemedir. 
   
     
   
  Nem emilim çeşitleri
   
  Fiziksel emilim
  Bu nem gidericiler, nemi kendi kılcalları içinde veya yüzeyinde hapsederek nemi fiziksel olarak emer, ancak su moleküllerinin kimyasal özellikleri değişmez,  dolayısıyla nem emilim süreci tersine çevrilebilir. Tipik fiziksel emilim nem gidericileri: silis jeli, kil, moleküler elek vb.
   
  Kimyasal emilim
  Bu nem gidericiler, nemi emer ve ortaya çıkan karışımı, bu karışımın kimyasal özelliklerini değiştirerek bir başka maddeye çevirir ki bu süreç tersine çevrilemez. Tipik kimyasal emilim nem gidericileri: kalsiyum klorür, magnezyum sülfat vb.
   
  Dört genel nem giderici ham madde içeriği ve bunların ana özellikleri